Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

04-07-2023

Wakacyjny - morski konkurs „Sianów KOCHA Świat”

Wakacyjny - morski konkurs „Sianów KOCHA Świat”

Miło nam poinformować, iż rozpoczynamy kolejną edycję konkursu „Sianów KOCHA Świat”.
W tym roku zmieniamy zasady!!! W związku z tym że od 1 stycznia 2023 roku Gmina Sianów stała się gminą nadmorski- zdjęcia konkursowe muszą być wykonane w otoczenie lub/i/przy udziale wody ( np. morze, ocean ). Tylko fotografię przedstawiające wypoczynek nad wodą wezmą udział w konkursie. Mamy nadzieję że przyczyni się to wzmożonej kreatywności wszystkich uczestników którzy wezmą udział w zabawie.

Do końca września 2023 r. czekamy na Państwa zdjęcia z torbą– może być to torba z edycji 2016 (niebieska),  2017 (żółta), 2018 (turkusowa) 2019 (szara) 2020 (zielona) oraz 2021 (pomarańczowa) oraz te z aktualnym logotypem Gminy Sianów które od 2022 są torbami biorącymi udział w konkursie. 

Zdjęcia należy przesyłać na adres poczty elektronicznej promocja@sianow.pl, lub przesłać pocztą w wersji papierowej na adres: Gmina Sianów ul. Armii Polskiej 30, 76-004 Sianów lub przynieść osobiście do pokoju nr 13, gdzie można od dzisiaj odbierać torby. Liczymy na Państwa kreatywność oraz pomysły. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach jednej kategorii pn. najbardziej kreatywne zdjęcia.
Każde zdjęcie winno być opatrzone informacją dotyczącą autora, miejsca wykonania zdjęcia oraz danymi umożliwiającymi kontakt z osoba biorącą udział w konkursie.
Regulamin dostępny w załączeniu.

Załącznik: