Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

20-06-2023

Porażka Victorii SP 2 Sianów z S.C. Oberthavel Velten

Porażka Victorii SP 2 Sianów z S.C. Oberthavel Velten

Wysokiej porażki doznała ekipa Victorii SP2 Sianów 0:8 w meczu kontrolnym z seniorkami SC Oberthavel Velten. Mecz w związku z dniami Sianowa rozegrany został na Euroboisku Bałtyku w Koszalinie. Zespół Victorii SP2 był bardzo osłabiony brakiem wielu podstawowych. Dziewczyny, które je zastępowały były bardzo młode i nie poradziły sobie fizycznie. Jeszcze do przerwy wynik nie prezentował się, aż tak źle. Zespół przegrywały tylko 0:1. Niestety po przerwie worek się rozwiązał i piłkarki z Niemiec strzeliły jeszcze 7 bramek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:8 dla przyjezdnej ekipy. Drużyna niemiecka była o wiele starsza, i silniejsza fizycznie od swoich przeciwniczek z Sianowa co bezwzględnie wykorzystała.

Mecz bardzo dobrze sędziowała Klaudia Dziubak.

W najbliższym czasie młode piłkarki roczniki 2008-2010 czeka rewanżowe spotkanie, eliminacyjne do Centralnej Ligi Juniorek U-16. Mecz odbędzie się w środę 21.06.2023 r. o godz.16.30 w Sianowie.
Natomiast w sobotę 24.06.2023 r. od godziny 10.30 sianowski stadion będzie gościł uczestniczki XXV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Tekst i foto: Jędrzej Bielecki