Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

28-07-2015

Iwięcińskie szaleństwo nocą...

24.07.2015r. dzięki uprzejmości Pana Dyrektora, który udostępnił nam sale gimnastyczną w naszej szkole, zorganizowaliśmy wspólne biwakowanie.
Zaczęliśmy od robienia frytek, czym zajęły się dziewczynki. Zagraliśmy w fajną grę na świeżym powietrzu, a jak zaczęło się ściemniać rozpaliliśmy ognisko, które wcześniej naszykowali chłopcy.
Tańce przy ognisku, zabawa z cieniami, pieczenie kiełbasek i pianek...to tylko niektóre z naszych zabaw.
Największą jednak frajdę sprawiły wszystkim podchody i nocne bieganie po wsi z latarkami.
Do szkoły wróciliśmy po 1.00 w nocy i ... dalej zabawa i wygłupy :)
 "Zgadnij kim jesteś", "Państwa i miasta"...
Światła na sali zgasły po godz.4.00 a i tak wielu z nas nie zamierzało spać :)
 ...a rano...nikomu nie chciało się wstać ;(
 Na śniadanie zjedliśmy pyszne naleśniki z dżemem i nutellą,a po śniadaniu porządki i czekanie na rodziców, bo trzeba było wracać do domów.
 Jednego jesteśmy pewni. POWTÓRZYMY TO!!!